ظرف غذاي كودك

وقتي كودك شما شروع به تغذيه غذاهاي جامد نمود بهتر است از ظروف غذاخوري استفاده شود كه مناسب كودك باشد تا در حفظ بهداشت و سلامت او دقت كافي انجام گيرد.

در بيشتر مواقع ظروف غداي كودك شامل بشقاب نوزاد ، پياله ، ليوان و ست قاشق و چنگال نوزاد مي باشد.

ظرف غذاي كودك براي استفاده در مهد كودك نيز بسيار پركاربرد است و در زمان هايي كه والدين مجبور به سپردن كودكشان به مهد مي باشند مي توانند جهت جلوگيري از انتقال ميكروب و بيماري تاكيد به استفاده از لوازم شخصي نوزاد داشته باشند.

قاشق مناسب براي نوزاد

قاشق و چنگال نوزاد به صورت استاندارد با توجه به سايز دهان كودك و جهت تناول آسان او تعبيه شده است و با توجه به اينكه بعد از مدتي كودك تمايل خواهد داشت در غذا خوردن مستقل باشد قاشق مخصوص نوزاد به گونه اي ساخته ميشود كه دسته گيرش آن لغزنده نباشد و در هنگام استفاده كودك از دستان كوچك او ليز نخورد همين امر باعث راحتي و لذت او در طول غذا خوردنخواهد شد.

خريد ظروف غذاخوري كودك

با در نظر گرفتن اينكه ايجاد يك محيط شاد و كارتوني براي روحيه فرزندان امري ضروري ايست ، لازم است با انتخاب و خريد از بين انواع مدل هاي محبوب و دوست داشتني ظرف غذاي كودك ، قاشق و چنگال نوزاد ، قاشق سيليكوني نوزاد ، ست قاشق و چنگال كودك از برندهاي بيبي لند و چيكو دنياي شاد را براي كودك خود به ارمغان آوريد.