آنچه كه بايد در مورد اپيلاتور براون سري Silk.e’pil 9 مدل961-9e بدانيد:

با توجه به اينكه براي از بين بردن موهاي زايد بدن توسط موم نياز به گذشت 4 هفته بعد از اپيلاسيون مي باشد اپيلاتور براون سري Silk.e’pil 9 مدل961-9e با طراحي منحصر به فرد خود قادر است حتي كوتاهترين موها را از بين ببرد و اين خود يكي از ويژگي هاي ممتاز اين اپيلاتور به حساب مي آيد.

در كنار چنين قابليت عالي قرار دادن برس هاي لايه بردار و استفاده ي آن ها بعد از هر اپيلاسيون باعث نرم ، صاف و براق شدن پوست گرديده و با ايجاد گردش خون در پوست به ميزان قابل توجهي شفافيت پوست را به همراه خواهد داشت.

سر اين اپيلاتور با داشتن فن آوري microgrip داراي 40 موچين بوده ، به سرعت موهاي زايد را از بين برده و تا 4 هفته پاكيزگي را به ارمغان خواهد آورد.

ويژگي هاي ديگر اين اپيليدي براون

سري آن انعطاف پذير بوده و در نواحي زانو و زير بغل فوق العاده عمل خواهد كرد.

داراي يك برس  سفت جهت لايه برداري عميق

يك برس نرم جهت لايه برداري سطحي كه براي پوست هاي حساس تعبيه شده است

استفاده از برس هاي موجود بعد از اپيلاسيون مانع از رشد موها در زير پوست خواهد شد

صد در صد ضد آب و قابل استفاده در محيط خشك و مرطوب

قابل استفاده در حمام و زير دوش

به آساني قابل تميز شدن

تجربه يك اپيلاسيون بدون درد زير دوش آب گرم

خريد اپيليدي براون

اپيلاتور براون سري Silk.e’pil 9 مدل961-9e سبك جديدي از اپيلاسون را براي شما به ارمغان آورده است و با داشتن موچين وسيع تر و عميق تر كوتاهترين موهايي كه موم قادر به گرفتن آن نيست با دقت از بين مي برد بنابرين ديگر لازم نيست تا منتظر بمانيد موهاي بدن به اندازه كافي بلند شوند تا اپيلاسون كنيد ، وقت آن است كنترل را به دست بگيريد و تا 4 هفته پوستي صاف ، براق و نرم داشته باشيد.