آنچه كه بايد در مورد ماشين اصلاح صورت براون مدل3050cc بدانيد : 

اگر به دنبال تراشيدن موهاي صورت ، سينه و حتي زير بغل خود هستيد ماشين اصلاح صورت براون مدل3050cc يك گزينه ي مناسب براي شما خواهد بود

اين ماشين اصلاح مو امكان اصلاح سريعتر و راحتي پوست را فراهم مي كند و با فناوري proskin micro comb بيشتر موها را فقط با يك بار اتصال تيغه دستگاه با پوست اصلاح و تميز مي كند. تيغه هاي اصلاح آن ضد حساسيت بوده و بسيار مناسب پوستهاي حساس مي باشد تا پوستي صاف و شفاف را براي هر نوع پوستي فراهم سازد.

يك تيغ خط زن در قسمت پشتي آن تعبيه شده است كه مناسب شكل دادن و پيرايش ريش و موهاي كنار گوش قبل از اصلاح است.

اين ريش تراش مردانه براون داراي طراحي هوشمند بوده و قدرت بالايي در تراشيدن دارد و اين امكان را فراهم ميسازد حتي نقاط دور از دسترس مانند زير بيني را نيز بتراشد.

با داشتن تكنولوژي clean&charge ،  نود و نه درصد ميكروب ها را از بين خواهد برد كه با وجود مايع الكلي ضد ميكروب در پايه ي نگهدارنده دستگاه باعث خواهد شد وقتي ريش تراش را در روي آن قرار مي دهيم تيغه آن در داخل محلول فرو رود و عمل ضدعفوني شروع شود.

100 درصد ضد آب بوده و به راحتي ميتوان در زير آب شسته و تميز شود.

وجود نشانگر LED به شما اين امكان را فراهم ساخته تا ميزان شارژ باطري را رويت نموده و قبل از اتمام كامل باطري اقدام به شارز مجدد نماييد و با يك ساعت شارژ به مدت 45 دقيقه از آن استفاده نماييد.