روتختي نوزادي ارزان قيمت

در لوازم سيسموني و تزيين اتاق كودك داشتن يك ست لحاف نوزادي براي نوزاد تازه متولد شده بسيار حايز اهميت است.

اينكه اين سرويس خواب نوزادي و يا روتختي نوزاد از چه اليافي تهيه گردد ، استاندارد بودن آن و سازگاري با پوست تن نوزاد و كودك از اهميت ويژه اي برخوردار است كه در داشتن خوابي راحت و مطمئن و استاندارد تاثير مطلوب داشته و مانع از خستگي مداوم نوزاد شده و در طول روز انرژي مثبتي به كودك خواهد بخشيد.

با توجه به اينكه نوزادان 16 ساعت را در خواب به سر ميبرند خواباندنشان در رختخواب بزرگسالان مي تواند بستر مناسبي براي به دام افتادن و خفه شدن نوزاد گردد لذا يك سرويس خواب نوزادي استاندارد كه متشكل از چند تكه لحاف ، تشك و بالش است ، موقعيت قرار گرفتن سر و گردن كودك را حفظ كرده و بروز چنين حوادثي را به حداقل خواهد رساند.

روتختي نوزادي شيك

براي استفاده مداوم  يك ست سرويس خواب سه تكه نوزادي مي تواند بسيار مناسب باشد چرا كه اين ست سرويس خواب متشكل از لحاف ، تشك و بالش بوده و بنا به اينكه فضاي كمي را اشغال مي كند قابليت حمل آسان داشته و والدين مي توانند در هر فضايي به راحتي از آن استفاده نمايند كه به عنوان يك ست دم دستي نوزاد بسيار پر كاربرد است. البته اگر به دنبال رختخواب مسافرت نوزاد  نيز هستيد سرويس لحاف و تشك نوزادي 3 تكه بهترين گزينه مي تواند باشد.

و اما اگر در جستجوي يك روتختي نوزادي شيك و پر كاربرد باشيد ست سرويس روتختي نوزاد 7 تكه بهترين گزينه براي خريد مي باشد، با توجه به اجزاي تشكيل دهنده ي اين ست ( پتو ، دور تختي ، ملحفه ساده ، ملحفه كش دار تشك نوزاد ، دو عدد روبالشتي نوزادي ، آويز كنار تخت ) ، يك روتختي مناسب و قابل استفاده براي تخت خواب بشمار رفته و در عين حال در تزيين و دكوراسيون اتاق خواب نوزاد نقش به سزايي را ايفا خواهد كرد.

خريد قنداق فرنگي ارزان

يكي ديگر از لوازم مورد نياز از بدو تولد در مواقعي كه نوزاد در خواب است انواع قنداق فرنگي مي باشد كه در دو نوع دخترانه و پسرانه موجود است. قنداق ها در حمل و نقل آسان نوزاد در بدو تولد با ايجاد امنيت در طي حمل بسيار كاربرد داشته با قرار دادن كودك چند ماهه خود در اين كيسه خواب از بدو تولد راحتي در خواب در طي حمل و نقل را برايش فراهم خواهيد ساخت همچنين مي توانيد در مواقعي كه در مهماني هستيد با اين كيسه خواب نوزاد ، بستر خواب ايمن را براي نوزاد خود فراهم سازيد.

شما مي توانيد از انواع موجود در فروشگاه آليار به راحتي و با خيال آسوده خريد نماييد.

خريد سرويس خواب نوزاد

آليار در مجموعه فروشگاهي خود انواع روتختي نوزادي دخترانه ، روتختي نوزادي پسرانه ، ست لحاف نوزادي شيك از برند هاي محبوبي مانند ماماس پاپاس ، بي بيبي كه از لحاظ استاندارد ، كيفيت ، طرح و رنگ توانسته نظر مصرف كننده را جلب نمايد با قيمتهاي عالي و تخفيفات شگفت انگيز به مشتريان خود در حال عرضه مي باشد.

پس فقط با يك كليك به آنچه كه مد نظرتان است دست يابيد.