دارامان

فروشگاه اينترنتي آليار فروشگاه اينترنتي آليار .

فروشگاه اينترنتي آليار

خريد ظروف غذاخوري كودك

 

ظرف غذاي كودك

وقتي كودك شما شروع به تغذيه غذاهاي جامد نمود بهتر است از ظروف غذاخوري استفاده شود كه مناسب كودك باشد تا در حفظ بهداشت و سلامت او دقت كافي انجام گيرد.

در بيشتر مواقع ظروف غداي كودك شامل بشقاب نوزاد ، پياله ، ليوان و ست قاشق و چنگال نوزاد مي باشد.

ظرف غذاي كودك براي استفاده در مهد كودك نيز بسيار پركاربرد است و در زمان هايي كه والدين مجبور به سپردن كودكشان به مهد مي باشند مي توانند جهت جلوگيري از انتقال ميكروب و بيماري تاكيد به استفاده از لوازم شخصي نوزاد داشته باشند.

قاشق مناسب براي نوزاد

قاشق و چنگال نوزاد به صورت استاندارد با توجه به سايز دهان كودك و جهت تناول آسان او تعبيه شده است و با توجه به اينكه بعد از مدتي كودك تمايل خواهد داشت در غذا خوردن مستقل باشد قاشق مخصوص نوزاد به گونه اي ساخته ميشود كه دسته گيرش آن لغزنده نباشد و در هنگام استفاده كودك از دستان كوچك او ليز نخورد همين امر باعث راحتي و لذت او در طول غذا خوردنخواهد شد.

خريد ظروف غذاخوري كودك

با در نظر گرفتن اينكه ايجاد يك محيط شاد و كارتوني براي روحيه فرزندان امري ضروري ايست ، لازم است با انتخاب و خريد از بين انواع مدل هاي محبوب و دوست داشتني ظرف غذاي كودك ، قاشق و چنگال نوزاد ، قاشق سيليكوني نوزاد ، ست قاشق و چنگال كودك از برندهاي بيبي لند و چيكو دنياي شاد را براي كودك خود به ارمغان آوريد.

 

برچسب: ظروف غذاخوري كودك, قاشق سيليكوني نوزاد, قاشق سيليكوني بيبي لند،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۱:۲۶ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

خريد آويز تخت نوزاد ارزان

 

آويز تخت نوزاد

يكي از راهكارهاي بسيار عالي براي مشغوليت نوزاد در ماه هاي ابتدايي زندگيش استفاده از انواع آويز تخت ساده ، موزيكال و يا آويز كرير مي باشد. اين اسباب بازي با ايجاد صدايي ملايم و گوش نواز و عروسك هايي كه به صورت آويز روي آن نسب شده اند توجه نوزاد را به خود جلب نموده و ذهن او را درگير خواهد كرد و از بيقراري و سر رفتن حوصله ي او جلوگيري خواهد نمود.

همچنين اين آويز ها قابليت نصب شدن بر صندلي ماشين را داشته و با نصب آن بر پشتي صندلي ، والدين در طول رفت و آمد مي توانند حواس نوزاد خود را به بازي و شنيدن موزيك جمع كنيد.

خريد آويز تخت نوزاد ارزان

اين نوع اسباب بازي در انواع دخترانه و پسرانه موجود مي باشد البته شكل ظاهري اكثر آنها عروسك هايي به شكل حيوانات مي باشد كه با بزرگ شدن نوزاد در شناخت حيوانات براي كودك نيز تاثير مطلوب خواهد داشت. براي خريد انواع آويز تخت موزيكال و ساده ، آويز كرير و جغجغه عروسكي مي توانيد از فروشگاه آنلاين آليار با قيمت هاي مقرون به صرفه اقدام نماييد.

همچنين اين محصولات براي مادران و نوزادان تازه متولد شده يك هديه ي فوق العاده مي تواند باشد.

 

برچسب: آويز تخت نوزاد, آويز تخت نوزاد موزيكال, آويز كرير, آويز جغجغه اي, خريد آويز كرير،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۰:۵۴ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

خريد شيشه شوي بي بي لند مدل 344

 

مشخصات شيشه شوي بي بي لند مدل 344

اصولا شستن ته بطري شيشه شير سخت مي باشد و با توجه به اينكه در هنگام شستشوي دستي به علت عدم دسترسي كامل به ته آن ممكن است به صورت مطلوب تميز نشود كه براي رفع اين موضوع استفاده از يك شيشه شوي مناسب توصيه مي شود.

شيشه شوي بي بي لند مدل 344 داراي دو عدد فرچه در ابعاد مختلف كوچك و بزرگ بوده كه هر كدام داراي كاربردي متفاوت است كه از فرچه سايز بزرگ آن براي شستن بطري و از فرچه ي كوچك آن براي شستن كامل سرشيشه استفاده ميشود.

جنس دسته ي آن پلاستيكي در دو رنگ سبز و نارنجي و جنس فرچه ي سري آن ابري و به رنگ سفيد مي باشد.

اين محصول توليد كشور ايران بوده داراي كيفيت و جنس مطلوب مي باشد و استفاده از آن يك راه كار عالي براي بهداشت و نظافت شيشه شير نوزاد خواهد بود.

 

برچسب: بطري شوي, ملزومات شيشه شير نوزاد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۶:۳۷ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

خريد شيشه شير ارزان

 

شيشه شير نوزادي

شيشه شير نوزادي در طول رشد نوزاد براي بهبود رشد و تغذيه او يك وسيله ي كاربردي به حساب مي آيد چرا كه مادران مي توانند در مواقع لازم براي تغذيه كودك توسط شير خشك از آن استفاده نمايند. البته استفاده از شيشه شير صرفا براي تغذيه شيرخشك كاربرد نداشته و در مواقعي كه مادر نياز به دور شدن از كودك خود براي چند ساعت دارد مي تواند از آن استفاده كند و با دوشيدن شير خود و ذخيره كردن آن در بطري شيشه شير امكان تغذيه نوزاد خود را فراهم سازد.

قيمت انواع شيشه شير

با توجه به كاربرد فراوان شيشه شير مدل هاي مختلفي از قبيل شيشه شير ارتودنسي ، شيشه شير پريكس ، شيشه شير ضد نفخ و … از برندهاي مطرحي همچون ناك ، چيكو ، بيبي لند و هزاران برند ديگر با قيمتهاي مختلف در بازار در حال فروش مي باشند كه در اينجا به قيمتهاي محبوب ترين و پر فروش ترين ها مي توانيد دسترسي داشته باشيد.

خريد سرشيشه ارزان

يك سر شيشه ي استاندارد به كودك شما اين اجازه را مي دهد تا به راحتي مكيده ، بلعيده ، مكث و نفس بكشيد پس در انتخاب يك سرشيشه مناسب هميشه بايد دقت به خرج داد.

در برخي از شيشه شيرها امكان تعويض سرشيشه وجود دارد تا در صورتي كه طي مكيدن مداوم تغييراتي در سوراخ نوك سرشيشه ايجاد شد بتوان بدون دور انداختن بطري تنها با عوض كردن سري آن با كمترين هزينه شيشه شير جديد تهيه نمود. سر شيشه هايي كه داراي سوراخ خيلي كوچك هستند مانع از نفوذ هوا در طول مكيدن ميشوند لذا از ايجاد نفخ جلوگيري مي كنند.

 

برچسب: شيشه شير ناك, شيشه شير چيكو, شيشه شير ضد نفخ, شيشه شير بيبي لند, خريد شيشه شير ارتودنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۶:۰۷ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

بطري شوي, ملزومات شيشه شير نوزاد

 

مشخصات شيشه شوي بي بي لند مدل 344

اصولا شستن ته بطري شيشه شير سخت مي باشد و با توجه به اينكه در هنگام شستشوي دستي به علت عدم دسترسي كامل به ته آن ممكن است به صورت مطلوب تميز نشود كه براي رفع اين موضوع استفاده از يك شيشه شوي مناسب توصيه مي شود.

شيشه شوي بي بي لند مدل 344 داراي دو عدد فرچه در ابعاد مختلف كوچك و بزرگ بوده كه هر كدام داراي كاربردي متفاوت است كه از فرچه سايز بزرگ آن براي شستن بطري و از فرچه ي كوچك آن براي شستن كامل سرشيشه استفاده ميشود.

جنس دسته ي آن پلاستيكي در دو رنگ سبز و نارنجي و جنس فرچه ي سري آن ابري و به رنگ سفيد مي باشد.

اين محصول توليد كشور ايران بوده داراي كيفيت و جنس مطلوب مي باشد و استفاده از آن يك راه كار عالي براي بهداشت و نظافت شيشه شير نوزاد خواهد بود.

 

برچسب: خريد شيشه شوي بي بي لند مدل 344،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۵:۲۶ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

روتختي نوزادي ارزان قيمت

 

روتختي نوزادي ارزان قيمت

در لوازم سيسموني و تزيين اتاق كودك داشتن يك ست لحاف نوزادي براي نوزاد تازه متولد شده بسيار حايز اهميت است.

اينكه اين سرويس خواب نوزادي و يا روتختي نوزاد از چه اليافي تهيه گردد ، استاندارد بودن آن و سازگاري با پوست تن نوزاد و كودك از اهميت ويژه اي برخوردار است كه در داشتن خوابي راحت و مطمئن و استاندارد تاثير مطلوب داشته و مانع از خستگي مداوم نوزاد شده و در طول روز انرژي مثبتي به كودك خواهد بخشيد.

با توجه به اينكه نوزادان 16 ساعت را در خواب به سر ميبرند خواباندنشان در رختخواب بزرگسالان مي تواند بستر مناسبي براي به دام افتادن و خفه شدن نوزاد گردد لذا يك سرويس خواب نوزادي استاندارد كه متشكل از چند تكه لحاف ، تشك و بالش است ، موقعيت قرار گرفتن سر و گردن كودك را حفظ كرده و بروز چنين حوادثي را به حداقل خواهد رساند.

روتختي نوزادي شيك

براي استفاده مداوم  يك ست سرويس خواب سه تكه نوزادي مي تواند بسيار مناسب باشد چرا كه اين ست سرويس خواب متشكل از لحاف ، تشك و بالش بوده و بنا به اينكه فضاي كمي را اشغال مي كند قابليت حمل آسان داشته و والدين مي توانند در هر فضايي به راحتي از آن استفاده نمايند كه به عنوان يك ست دم دستي نوزاد بسيار پر كاربرد است. البته اگر به دنبال رختخواب مسافرت نوزاد  نيز هستيد سرويس لحاف و تشك نوزادي 3 تكه بهترين گزينه مي تواند باشد.

و اما اگر در جستجوي يك روتختي نوزادي شيك و پر كاربرد باشيد ست سرويس روتختي نوزاد 7 تكه بهترين گزينه براي خريد مي باشد، با توجه به اجزاي تشكيل دهنده ي اين ست ( پتو ، دور تختي ، ملحفه ساده ، ملحفه كش دار تشك نوزاد ، دو عدد روبالشتي نوزادي ، آويز كنار تخت ) ، يك روتختي مناسب و قابل استفاده براي تخت خواب بشمار رفته و در عين حال در تزيين و دكوراسيون اتاق خواب نوزاد نقش به سزايي را ايفا خواهد كرد.

خريد قنداق فرنگي ارزان

يكي ديگر از لوازم مورد نياز از بدو تولد در مواقعي كه نوزاد در خواب است انواع قنداق فرنگي مي باشد كه در دو نوع دخترانه و پسرانه موجود است. قنداق ها در حمل و نقل آسان نوزاد در بدو تولد با ايجاد امنيت در طي حمل بسيار كاربرد داشته با قرار دادن كودك چند ماهه خود در اين كيسه خواب از بدو تولد راحتي در خواب در طي حمل و نقل را برايش فراهم خواهيد ساخت همچنين مي توانيد در مواقعي كه در مهماني هستيد با اين كيسه خواب نوزاد ، بستر خواب ايمن را براي نوزاد خود فراهم سازيد.

شما مي توانيد از انواع موجود در فروشگاه آليار به راحتي و با خيال آسوده خريد نماييد.

خريد سرويس خواب نوزاد

آليار در مجموعه فروشگاهي خود انواع روتختي نوزادي دخترانه ، روتختي نوزادي پسرانه ، ست لحاف نوزادي شيك از برند هاي محبوبي مانند ماماس پاپاس ، بي بيبي كه از لحاظ استاندارد ، كيفيت ، طرح و رنگ توانسته نظر مصرف كننده را جلب نمايد با قيمتهاي عالي و تخفيفات شگفت انگيز به مشتريان خود در حال عرضه مي باشد.

پس فقط با يك كليك به آنچه كه مد نظرتان است دست يابيد.

 

برچسب: روتختي نوزادي ارزان قيمت, روتختي نوزاد دخترانه, روتختي نوزاد پسرانه, رو تختي نوزاد شيك, ست لحاف نوزادي ترك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۷:۰۵ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

سرويس 3 تايي پايه فلزي كاراجا

آنچه كه بهتر است در مورد سرويس 3 تايي پايه فلزي كاراجا بدانيد :


سرويس 3 تايي پايه فلزي كاراجا از جمله ظروف سرو و پذيرايي برند مطرح كاراجا ساخت كشور تركيه مي باشد ، اين محصول داراي سه عدد بشقاب شيشه اي كدر كه طرح هاي طلايي سطح آن را پوشش داده و هر يك از اين سه بشقاب بر روي پايه ي فلزي كه داراي تم پايه ي سفيد كه با لكه هاي طلايي زينت بخشيده شده است قرار ميگيرد و براي سرو انواع شيريني و ميوه جات در مهماني فوق العاده شيك ديده مي شود ، بشقاب ها قابليت شستشوي دستي را دارند و به صورت تكي نيز قابل استفاده مي باشند.

 

برچسب: لوازم خانگي كاراجا, خريد اينترنتي محصولات كاراجا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۶:۳۲ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

شيريني خوري دو طبقه كاراجا مدل Rose

 

شيريني خوري دو طبقه كاراجا مدل Rose

آنچه كه امروز در بين ظروف سرو و پذيرايي بسيار مدرن شده است استفاده از شيريني خوري دو طبقه است كه البته از اين نوع ظروف علاوه بر سرو شيريني ميتوان در سرو ميوه ، دسر ، تنقلات بسته به سليقه ي افراد استفاده شود، شيريني خوري دو طبقه كاراجا مدل Rose نيز از جمله ظروف هاي فوق العاده شيك در اين ميان است اين ظرف دو طبقه رنگ و طرحي منحصر بفرد داشته و از محصولات لوازم خانگي كاراجا ساخت كشور هند مي باشد، همچنين ابعاد هر طبقه ي آن جادار و بسيار مناسب سرو شيريني و ميوه هاي تابستاني خواهد بود و با دسته ي گرد شكل در بالاي ظرف علاوه بر ايجاد جلوه ي زيبا امكان حمل آسان را نيز در بر دارد.

جنس اين شيريني خوري دو طبقه از استيل مي باشد كه بهتر است در نوع شستشوي آن دقت شود بعد از شستشوي دستي آن را سريعا خشك نمائيد تا طول عمر آن افزايش يابد.

 

برچسب: لوازم خانگي كاراجا, خريد اينترنتي محصولات كاراجا, قيمت ظرف شيريني خوري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۶:۰۶ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

خريد لباس زير مردانه ارزان

 

خريد لباس زير مردانه ارزان

با توجه به استفاده ي مداوم از لباس زير اكثر اقايان ترجيح مي دهند لباس زيرشان از جنس نخي و يا پارچه ي كتان سبك ، نرم و راحت بوده تا در طول استفاده روزانه آزار دهنده نباشد از اين رو مدل هاي مختلفي نيز در اين رسته از لباس آقايان توليد مي شود كه هر فرد بسته به راحتي خود لباس زير مورد استفاده خود را تهيه مي كند.

شورت مردانه

در لباس زير مخصوص آقايان انواع مدل هاي شورت از قبيل شورت پادار ، شورت نيم پا ، شورت اسليپ ، شورت مردانه طرح دار ، شورت مردانه فانتزي و … توليد و عرضه ميشود تا مصرف كننده با توجه به كاربرد و راحتي خود از مدل هاي موجود استفاده نمايد. همچنين براي مقرون به صرفه بودن از بسته هاي سه عددي شورت مردانه مي توان خريد كرد.جنس بيشتر شورت ها نخي و داراي كيفيت خوب مي باشد و مقاوم در برابر شستشوي مداوم است.

انواع ركابي مردانه

ركابي و زيرپوش مردانه يكي از پركاربردترين لباس هاي زير مردانه مي باشد كه مزاياي استفاده ي فراواني به همراه دارد چرا كه به عنوان يك عايق عمل كرده با جذب عرق بدن و خشك نگه داشتن پوست در حفظ بهداشت و سلامت تاثير به سزايي دارد.

در انتخاب و خريد ركابي مردانه با توجه به اينكه چندين نوع ركابي و زيرپوش مردانه از جمله ركابي مردانه يقه خشتي ، زير پوش آستين كوتاه مردانه ، زير پوش آستين بلند مردانه و غيره موجود است بهتر است نوع لباسي كه از روي آن قرار است بپوشيد را مد نظر بگيريد؛ مطمينا يك زيرپوش نيم آستين از زير يك تيشرت جالب ديده نخواهد شد.

انواع لباس زير مردانه به صورت تكي ، بسته اي در مدل هاي اسپرت و كلاسيك با قيمت هاي ارزان در آليار موجود مي باشد ، فقط كافيست سبك ، اندازه ، رنگ و برند مورد نظرتان را از فيلتر مربوطه ي هر يك از محصولات انتخاب و نسبت به ثبت سفارش آن اقدام كنيد.

پس هر نوع لباس زيرمردانه اي كه به دنبال آن هستيد را در ALYAR.IR پيدا كنيد و از رنگ و طرح هاي جديد موجود لذت ببريد.

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۵۳ توسط:نويده مرتاضي موضوع:

خريد اينترنتي پاور بانك

 

خريد اينترنتي پاور بانك

يك پاور بانك قوي امروزه به يكي از پرفروش ترين هاي لوام جانبي گوشي موبايل تبديل شده است چرا كه كاربر قادر خواهد بود با حمل راحت آن ، در هر مكان و زمان براي شارژ انواع گجت هاي هوشمند خود مانند تبلت ، موبايل و يا هر دستگاه ديگري به جريان برق دسترسي داشته باشد.

با توجه به استفاده مكرر از اين دستگاه بهتر است قبل از خريد پاور بانك به نكات مختلفي توجه داشت تا نقاط قوت و ضعف آن را شناسايي كرد و يك پاور بانك خوب و ارزان خريداري نمود به همين منظور در ادامه مطلب جهت بالا بردن كيفيت خريدتان به راهنماي خريد يك پاوربانك توجه داشته باشيد:

راهنماي خريد پاوربانك

نكات مهمي كه مصرف كننده بهتر است قبل از خريد پاوربانك مد نظر گيرد تا خريدي هوشمند را تجربه نماييد در مرحله اول ظرفيت يا همان ويژگي اصلي قدرت است كه مقياس واحد آن ميلي آمپر بر ساعت  (mAh) مي باشد .هرچه mAh بيشتر باشد ظرفيت شارژ دستگاه افزايش مي يابد ولي اصل موضوع در تعداد دفعات شارژ يك پاوربانك بستگي كامل با نوع باطري دستگاه هوشمند شما را دارد ولي به طور معمول شما مي توانيد با داشتن يك پاور بانك 10000 ميلي آمپر گوشي آيفون 7 را 2/5 بار شارژ نمائيد.

در مرحله ي بعدي تعداد درگاه خروجي آن است و تنها نكته قابل توجه در تعداد درگاه خروجي در خريد شارژر همراه اين است كه خريدار در هنگام خريد اين موضوع را در نظر داشته باشد يك پاور بانك بهتر است داراي چندين درگاه خروجي USB باشد چرا كه اين امكان را براي كاربر فراهم خواهد ساخت كه به طور همزمان بتواند بيشتر از يك دستگاه را شارژ نمايد. پس اگر به فكر شارژ چند گوشي مختلف به طور همزمان مي باشيد پاور بانك 2 پورت و يا بيشتر كه داراي ظرفيت بالا باشد بهترين گزينه مي باشد ، مانند ” پاور بانك شيائومي 10000 ميلي آمپر دو پورت ” و يا ” پاور بانك انرجايزر 20000 ” و چندين مدل ديگر

البته پاور بانك با تعداد درگاه خروجي متفاوتي موجود مي باشد كه كاربر بسته به نياز خود از انواع آن خريداري ميكند.

خريد پاوربانك جيبي

يك نكته ي ديگر كه در خريد پاوربانك حائز اهميت است قابليت حمل دستگاه است كه با توجه به اينكه شما هميشه شارژر همراه را با خود حمل خواهيد كرد بهتر است در خريد اين محصول وزن و ابعاد آن را نيز در نظر بگيريد تا به يك پاوربانك جيبي كوچك دست يابيد چرا كه يك شارژر همراه قابل حمل ايده آل بايد سبك بوده و با ابعاد استاندارد رضايت مصرف كننده را در بر داشته باشد.

البته پاوربانك هايي كه داراي چندين درگاه خروجي هستند نسبتا ابعاد بزرگ و وزن سنگين تري دارند.

پاور بانك خوب و ارزان

با در نظر گرفتن ويژگي هاي مهم در يك شارژ همراه قابل حمل  ، برند توليد اين محصولات نيز بايد در هنگام خريد بررسي شود اينكه كدام برند داري كيفيت مطلوب است حائز اهميت مي باشد و چون برندهاي مختلفي در حال ارائه ي اين محصولات در بازار لوازم جانبي تلفن همراه مي باشند و باعث سردرگمي در خريد مي شوند در زير به چندين برند پيشرو در اين حوزه اشاره خواهيم شده است تا خريدار به سوي خريدي سودمند سوق داده شود.

برندهايي همچون پاور بانك انرجايزر ( energizer ) ، پاور بانك شيائومي ( xiaomi ) و ريمكس ( remax ) ، تسكو (tsco ) ، وگر ( veger ) ، اي ديتا (adata ) ، هيونداي ، كانفولون ، فيليپس ، مكيدي ، جووي ، روموس در بازار لوازم ديجيتال جز پر فروش ترين ها محسوب مي شوند.

شما مي تواند با مراجعه به مشخصات هر محصول آنچه كه نياز گجت هاي هوشمندتان را رفع مي كند انتخاب و از فروشگاه آنلاين آليار با خيال آسوده ثبت سفارش نمائيد و در كمترين زمان ممكن از درب منزل تحويل بگيريد.

 

برچسب: خريد پاور بانك ارزان, پاوربانك شيائومي, بهترين پاور بانك, پاوربانك دو پورت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۸:۰۴ توسط:نويده مرتاضي موضوع: